foto

Biogenica Klinika Piękna istnieje od 2009

Firma Biogenica Klinika Piękna to bywający od 2009 roku salon medycyny jak również dermatologii estetycznej a także chirurgii plastycznej, umiejscowiony w Plewiskach w pobliżu Poznania. W klinice lekarskiej Biogenica znajdziemy ultranowoczesną propozycję usług z płaszczyzny medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, ujędraniającej jak też kosmetologii jak również wizażu. Filozofia.

Zobacz więcej ...

foto

Fizjosports Piotr Czarnecki

Delegatem przedsiębiorstwa Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z wieloletnim stażem. W 2014 roku zadecydował rozpocząć edukację w Osteopathie Schule Deutschland, obecnie Akademia Osteopatii przypisana do Osteopathic European Academic Network – instytucji konsolidującej wybitne placówki edukacyjne.

Zobacz więcej ...

foto

Klinika to miejsce stworzone dla pacjentów

Spółka Biogenica to gabinet medycyny i dermatologii regeneracyjnej. Klinika to miejsce innowacyjne, które ma w sobie propozycję kliniki dermatologii estetycznej, przeciwstarzeniowej i kosmetologii. Standardowe zabiegi wykonywane w klinice to zabiegi z regeneracji skóry Firma wyspecjalizowała się także w zabiegach wykorzystujących CO2, posiada atestowane urządzenia niezbędne do ich poprawnego wykonywania. Z wykorzystaniem lasera.

Zobacz więcej ...